Katalog Stron Web

Google

100 ostatnio dodanych wpisów stron


» Tora-med nowy sklep medyczny, Giżycko

Tora-med to sklep z asortymentem medycznym znajdujący się w Giżycku. W naszej ofercie znajdują się artykuły opatrunkowe, artykuły rehabilitacyjne, zaopatrzenie gabinetów lekarskich, odzież ochronna, pieluchomajtki dla dorosłych. Pomagamy uzyskać dofinansowanie NFZ oraz podpowiadamy jak uzyskać dotacje na wpłatę z własnych środków.

szczegóły


» Techniki UX: sortowanie kart

Od dobrej zabawy z karteczkami post-it, do całkiem poważnych analiz statystycznych i płynących z nich niezwykle cennych wniosków dla tworzenia architektury i hierarchii zawartości strony - to właśnie kolejna technika UX: sortowanie kart. Jak się za to zabrać, ile osób potrzebnych będzie do testów i jakich narzędzi użyć - o tym dzisiaj.

szczegóły


» Filmowanie Warszawa

Specjalizujemy się w filmowaniem konferencji oraz fotografia konferencji. W sytuacji gdy potrzebują Państwo posiadającej duże doświadczenie ekipy operatorskiej, która zekranizuje posiedzenie oraz występ to porządnie trafiliście. Praktyka jaką posiadamy przyzwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie. W Media Project Group Filmowanie Warszawa posiadamy bardzo zaawansowany personel. Animatorzy Media Projest Group są w stanie wykonać prawie każdy wariant przestrzennego modelowania.

szczegóły


      

» Transmisje on-line, przekazy na żywo

Transmisje on-line to lider na rynku konferencji na żywo. Zamawiającym oferujemy najefektywniejsze rozwiązania, które pomagają redukować kwoty związane z organizacją wydarzenia. Do głównych zalet wideokonferencji można zaliczyć brak konieczności organizowania wyżywienia czy zakwaterowania dla gości. Teraz każdy zaproszony, będzie mógł aktywnie uczestniczyć w koncertach.

szczegóły


» Primparts - części do maszyn i urządzeń

Specjalizujemy się w dostarczaniu do klientów przemysłowych napędów jezdnych oraz przekładni mechanicznych. W naszym asortymencie znajdują się skrzynie biegów, mosty napędowe, mosty skrętne, zmienniki momentu oraz przekładnie takich wiodących marek jak CARRARO, DANA, ZF PARTS, DANA SPICER oraz innych. Komponenty oraz części te są od lat uznane oraz powszechnie stosowane w maszynach budowlanych.

szczegóły


» Angielski - książka do matury i FCE

Angielski-korepetycje 2 to repetytorium gramatyczne z ponad 200 testami, adresowane do maturzystów i zdających egzamin FCE (B2). Wszystkie testy posiadają klucz z odpowiedziami oraz tłumaczenia wszystkich ćwiczeń spotkanych w testach, co sprawia, że nauka słówek i zwrotów frazeologicznych jest szybka i wygodna.

szczegóły


» Wideofilmowanie Szczytno, Giżycko, Pisz

Kamerzysta osoba która filmuję, ale to nie kamera czyni osobę kamerzystą, tylko umiejętności. Cóż niejednokrotnie młodzi przychodzą do nas twierdzą że ich przyjaciel ma długi monotonny film. Dlaczego gdyż niejednokrotnie osoby montujące filmy robią to, bez inspiracji. Dlatego my wykonując filmy zawsze bierzemy wszelkie uwagi jakie Państwo nam podsuwacie.

szczegóły


» Gabinet weterynaryjny, weterynarz

Weterynarz Bemowo zapewniamy specjalistyczną opiekę oraz miłą i przyjazną atmosferę Waszym pupilom. Weterynaria to nie tylko mój zawód ale przede wszystkim sposób na życie i pasja. Pasja, którą realizuję jako lekarz weterynarii od prawie 10 lat nieustannie poszerzając swoją wiedzę i doświadczenie. Pasja, która daje mi dużo radości i spełnienia. Serdecznie zapraszam.

szczegóły


» Domy z drewna

Głównym kierunkiem działania naszej firmy jest budowa Domów z Drewna. Zajmujemy się również usługami w zakresie projektowania, planowania, kierowania budowami, doradztwem budowlanym i technologicznym oraz wszystkimi usługami związanymi z powstawaniem inwestycji i konstrukcji budowlanych. Stawiamy na solidność, trwałość i nowe technologie - wszystko dla jak największej satysfakcji naszych Klientów.

szczegóły


» Sophie Fashion - elektryzujące buty

Sklep internetowy powstał z pasji do butów i torebek, które stanowią jedne z najważniejszych części garderoby. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz asortyment odznaczał się atrakcyjną ceną i wysoką jakością wykonania. Stawiamy na zagranicznych producentów, by każda Klientka mogła poczuć się niepowtarzalnie i oryginalnie.

szczegóły

Strona: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |

Katalog Stron Web © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 98 msnbot: 0 bing: 31 yahoo: 62 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011